SOPO Optical Communication Co., Ltd., 2009 yilda eng yirik ishlab chiqaruvchi va passiv tolali optik tarkibiy qismlar va uskunalar yetkazib beruvchi sifatida tashkil etilgan. Yuqori sifatli nazorat tizimiga, zamonaviy ishlab chiqarish uskunalari va yuqori malakali ishchilarga ega bo'lgan optik tolali passiv komponentlar va uskunalarni loyihalash va ishlab chiqarishda boy tajribaga ega bo'lgan holda biz mashhur ko'plab aloqa kompaniyalari bilan yaxshi aloqalar o'rnatdik. Optik izolator, izolyatorli yadro, Collimator, WDM seriyali, optik kalit, optik sirkulyator va shu kabilar. Standart qismlardan tashqari, biz mijozning spesifikatsiyasiga muvofiq maxsus qismlarni taklif qilishimiz mumkin.

Центар за новости

newscenter CWDM SFP qabul qiluvchi moduli 1270nm...

CWDM SFP transduser moduli 1270nm-1610nm To'lqin uzunligi, SMF tolasi, LC ulagichi, 100...

Комуникације

Biz bilan bog'lanish
SOPO Optik aloqa kompaniyasi, Ltd.

Адреса: JinDiDa sanoat zonasi, Langkou Industry Pak, Dalang ko'chasi, Longhua New District, Shenzhen, China

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Е-пошта: 18818523155@163.com

SOPO Optik aloqa kompaniyasi, Ltd.
foottop